Fabletown News

Rewolucja w ogrodach Woodlands

Nie od dziś wiadomo, że koniec wiosny i początek lata jest okresem, w którym ogrodnicy z Woodlands mają najwięcej pracy. Tym razem, o pomoc poproszono uczniów Zespołu Szkół im. Ch. H. Andersena oraz wolontariuszy - wszystkich chętnych Baśniowców, którzy kochają rośliny i chcą, aby to miejsce wyglądało jeszcze wspanialej.
Nie od dziś wiadomo, że po zmroku w sklepie Golden Goose dzieją się dziwne rzeczy. Spadające z półek produkty, latające mopy i samo-jeżdżące wózki. Tym razem, właściciel sklepu stracił cierpliwość i postanowił wytoczyć wojnę złośliwym duchom. Wynajął specjalistów, którzy mają pozbyć się natrętnych mieszkańców.Bufkin donosi, że...

...po tym, jak Vanessa bohatersko pomogła rozstrzygnąć spór w sprawie skradzionych czekoladek, w barze Trip Trap panuje większy ruch. Nie chodzi jednak o promocję piwa ani nowe piosenki Kapitana Haka. Otóż, wielu Baśniowców szuka darmowej porady "jak żyć" u uroczej barmanki. Podobno pomogła już w niejednej sprawie! Najnowszą z nich jest tajemnicze zniknięcie szamponu, który został skradziony w biały dzień, wprost z łazienki Erwina!
"Zbliża się apokalipsa zombie!" - donoszą nagłówki gazet z dzielnicy Doczesnych sąsiadujących z naszym Fabletown, którzy spanikowali na widok spacerującego po ulicach samotnego zombie. Tymczasem, to tylko jeden z pacjentów Victora wydostał się ze szpitala i wybrał się na wycieczkę. Z kolei przy wszystkich lokalach i tablicach ogłoszeń w Fabletown, pojawił się komunikat z prośbą do wrażliwszych Baśniowców, by nie atakowali zombie. W końcu to też Baśniowcy, prawie tacy jak my!

Zapisy

Przed pozostawieniem maila w ramach zgłoszenia należy dokładnie zapoznać się z treścią REGULAMINU. Poniżej podane zostaną wszelkie rezerwacje oraz terminy ważności zgłoszeń, których należy przestrzegać. Każdy Autor ma prawo przedłużyć termin publikacji, jeśli uzna, że potrzebuje więcej czasu.


Zapisani:

Quinlan


Podróżnik w czasie - Wehikuł czasu H.G. Wellsa
wizerunek: Guy Pearce
ważność: 02.06 - 23.06

Lashq


Biała Dama - legendy polskie
ważność: 05.06 - 26.06

Rezerwacje drugich
i kolejnych postaci:

baskervilka


Virginia Dare - postać historyczna/legendarna
bibliotekarka w Woodlands
wizerunek: Lou De Laâge
ważność: 26.05 - 23.06

6 komentarzy:

 1. master717adm@gmail.com

  Podróżnik w czasie (z książki "Wehikuł czasu" H.G.Wellsa), wizerunek Guy Pearce. I od razu proszę o termin dłuższy o tydzień. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaproszenie wysłane i zarezerwowane! ;)

   Usuń
 2. lashq129@gmail.com

  Chciałabym zarezerwować Białą Damę z poszukiwanych postaci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaproszenie poszło i rezerwacja wpisana ;)

   Usuń
  2. Jeśli to możliwe prosiłabym o przedłużenie terminu publikacji postaci o tydzień. Sesja niestety nie oszczędza :(

   Usuń
  3. Oczywiście, że można, więc już przedłużam. ;) I powodzenia na sesji! ;)

   Usuń