Administracja

Kontakt z Administracją:

BASKERVILKA
mail: baskerville.harlot@gmail.com
gg: 8022070
SKIPPER
gg: 48404604
Q
mail: wszechmocnyq@gmail.com
gg: 61602561

Urlopy:

Nadine Werlust / Oscar Diggs - 1.09
Amara Celeste - 20.08

8 komentarzy:

 1. Cześć!
  Przykro mi to pisać, ale muszę poprosić o usunięcie Shadowa. Wprawdzie czas jeszcze mi dopisuje, ale nie potrwa to już zbyt długo... nie mogę się też z nim kompletnie dogadać, nie wspominając o fakcie, że po prostu wzięłam na siebie za dużo. Na razie nie wrócę z żadną nową postacią, coby faktycznie trochę zdjąć sobie z głowy ilość wątków... w przyszłości natomiast kto wie, w końcu i tak pewnie za Wami za tęsknię!
  Na chwilę obecną jednak, proszę o pozbycie się wspomnianego pana z linków. Kartę, jeśli to nie problem, możecie zachować w nieusuwać, bo być może kiedyś do niego wrócę.
  W każdym razie dziękuję za masę zabawy, przepraszam za kłopoty i żegnam Was serdecznym hugiem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A my dziękujemy za wspólną zabawę i mam nadzieję, że jeszcze wrócisz ;D Blog niestety trochę przystopował na czas wakacji, ale z pewnością ruszy wraz z początkiem roku szkolnego.
   Karty nie usuwam ;) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jest mi niezmiernie przykro, jednak proszę również o usunięcie Valerie z linków, no i mnie z autorów bloga. Coś ostatnio brak mi na nią weny. A już nawet nie o to chodzi, bo większość autorów mi najzwyczajniej nie odpisuje. Bardzo dziękuję, za mile spędzony czas i może jeszcze kiedyś tutaj wrócę. Jak będzie czas i coś bardziej się ruszy. Jeszcze raz dziękuję za wyśmienitą zabawę! Cześć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również dziękujemy za twoją obecność na blogu! :D Niestety, na okres wakacji zazwyczaj na Fable jest dość cicho, a autorzy wpadają sporadycznie, ale na jesień z pewnością będzie nas więcej, więc zapraszamy ponownie :D

   Usuń
 3. Cześć, niestety muszę poprosić o usunięcie Loli z linków. Kompletnie się w niej nie czuje i mimo starań, nie umiem się zmusić do dalszego jej prowadzenia.
  Jeśli to jednak możliwe, chciałabym zostać wśród autorów i poprosić o rezerwację Roszpunki i wizerunku Blake Lively, choć nie jestem pewna kiedy pojawiłaby się na blogu. Pewnie jakoś pod koniec sierpnia, ewentualnie początek września.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, już usuwam ;)
   Oczywiście, nie ma problemu! Może zróbmy tak, że wpiszę ci rezerwację na 3 tygodnie, a gdybyś potrzebowała więcej czasu, to wówczas dasz znać ;)

   Usuń

Szablon wykonała Night Tear. Źródło: WallPaper. Obsługiwane przez usługę Blogger.