poniedziałek, 1 marca 2010

Powiązaniachirurg • mąż • separacja
Zarówno ona, zarówno on – nigdy nie mieli szansy poznać żadnego długo i szczęśliwie. Jedna historia była bardziej przytłaczająca od drugiej, ale nie poddali się i chcieli stworzyć swój mały raj na ziemi mimo to. Gdyby tylko byli w stanie zaakceptować wszystkie swoje wady.
Nie było jej łatwo, gdy wydawała go władzom, ale nigdy nie powiedziała, że tego żałuje. Tak jak nigdy nie powiedziała, że żałuje, że znów znalazł się na wolności i wciąż jest gdzieś w pobliżu niej. Może to jednak nie koniec, a dopiero początek historii…?

You just get me like I've never been gotten before


właściciel Pudding n'Pie • były narzeczony
To nie musiało się tak skończyć. Mogła być doskonałą żoną zwykłego mężczyzny mieszkającego gdzieś w środku lasu. Mogło być zwyczajnie – długo i szczęśliwie.
Przez długie lata zbierała się po tym, co zobaczyła – i przez długie lata wyzbywała się traumy. Chciałaby powiedzieć, że nie istnieje już rzecz, która ją złamie, ale tak nie jest. Chociaż udaje sama przed sobą, że przeszłość zostawiła za sobą – on wciąż jest jedynym, przed którym umiera ze strachu. On wciąż jest tym, przez którego budzi się w nocy z krzykiem i łzami.
You bled me out, you tore me down
Szablon wykonała Night Tear. Źródło: WallPaper. Obsługiwane przez usługę Blogger.