czwartek, 1 stycznia 1970

Powiązania


Felice Fletcher
The Doll
Niewdzięczna, pociągająca narzeczona
"You could make me whole. I could fill that emptiness inside of you."
Eddie Gluskin, Outlast

Mogłaś być najśliczniejszą różą ukwiecającą naszą egzystencję, doskonałą żoną gotową do spełnienia najpiękniejszego z małżeńskich obowiązków. 
Mogłaś być tylko moja, najdroższa. Dziewczyną którą sławiłbym po koniec świata. Gdybyś tylko pozwoliła się kochać zamiast kryć niczym szczur w naszym wspólnym gniazdku. Nie okłamywała naszych gości o śnie, który rzekomo miałaś i nie zdradziła mnie innym.
Ja wciąż cię kocham, porcelanowa laleczko. I wiem, że odnajdę cię w miejscu do którego wspólnie trafiliśmy.
Porcelanowa laleczko...

Ja wiem jak cię złamać, byś zaczęła mnie kochać.


__________________________________


Falk Maria Vogt
Pigsy
Brat, wspólnik, mistrz ceremonii
"You're REEEEALLY gettin' me off, Cash!''
Lionel Starkweather, Manhunt 

Gdzie odnaleźć prawdziwego wspólnika, rozumiejącego Twoje potrzeby oraz pragnienia, nie lepiej jak we własnym rodzonym bracie? Los ponownie złączył ich ze sobą w Fabletown, ku uciesze Casha oraz z korzyścią dla jego biznesu. Falk zawsze był człowiekiem z wyobraźnią, zwłaszcza jeśli chodziło o innych ludzi - prawdziwym wirtuozem myślącym niestandardowo, gotowym na wiele by zabawić własne pragnienia. Tak podobne do tych zżerających duszę Knowlesa.
I za to Cash szanuje go z całego serca, darząc prawdziwie braterską miłością - emocją tak do nich niepasującą, a jednocześnie idealnie ich dopełniającą.

Postać do przejęcia, w Poszukiwanych

__________________________________


Iwan Zwonariew
Night Stalker
Partner z przypadku?
"The price of Vodka goes through the roof... along with the Vodka."
Colonel Buster Monroe, Harvester 

Nie spodziewał się, że kiedykolwiek ich ścieżki się przetną. Zwonariew - rzekomo szanowany biznesmen z elokwentną żoną, nad wyraz dokładnie kryjący się ze swoją drugą pracą, no i on - morderca chodzący na wolności. Okazało się, że jednak mają ze sobą więcej wspólnego niż mogło się początkowo wydawać: cel, wroga i tą samą paskudnie krnąbrną pozę. I mógłby mu nawet wybaczyć groźbę nasłania ekipy remontowej jak to ładnie Zwonariew określił - zwykły problem komunikacyjny. Są w końcu ludźmi interesu.
Cash jednak nie zamierza mu w pełni ufać, bo żaden z nich nie jest naiwniakiem i nie odkryli wszystkich przywar swojego charakteru.
Bo kto tak naprawdę zna diabła lepiej niż on sam?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonany przez drama queen. Obsługiwane przez usługę Blogger.