Zakochane Fabletown - Pary

Na samym początku Administracja pragnie życzyć wam wszystkim udanych walentynek i zadedykować wam wspaniałą i nastrojową piosenkę - idealną na tą okazję...

Walę-Tynkowy Hicior

ZABAWA WALENTYNKOWA

Przejdźmy teraz do naszej walentynkowej zabawy. Ze względu na niewielką pulę postaci, które zgłosiły się do zabawy, dobraliśmy pary nie w drodze losowania, a pod względem zbliżonego wieku postaci. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić!

ZASADY

💗 Każda z par otrzymała specjalne zadanie w postaci krótkiego wstępu do małej walentynkowej przygody, która czeka wasze postacie w walentynki. Macie pełną dowolność w interpretacji i rozwinięciu pomysłów - ogranicza was jedynie wasza wyobraźnia.

💗 Forma w jakiej zdecydujecie się wykonać pracę jest dowolna - może to być notka fabularna, krótkie opowiadanie, komiks, praca graficzna czy cokolwiek sobie wymyślicie. Nie ma również ograniczeń jeśli chodzi o długość/objętość pracy.

💗 Czas na wykonanie i opublikowanie zadania to równy miesiąc. Prace publikujemy w osobnym poście, oznaczamy etykietką - walentynki i umieszczamy na blogu do 31 marca. 4 kwietnia na blogu pojawi się wspólna galeria prac.


PARY


Zgłoszenia w Parach:


BONUS:
* zadania wyświetlą się po kliknięciu na imiona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonany przez drama queen. Obsługiwane przez usługę Blogger.