piątek, 2 września 2016

Post organizacyjny 4

Kochani Autorzy!

Trwało to zdecydowanie dłużej niż planowałyśmy, więc dziękujemy za cierpliwość, a także za wszystkie komentarze, które pozostawiliście pod poprzednim Postem Organizacyjnym. Mamy nadzieję, że zmiany jakich dokonałyśmy przypadną Wam do gustu.


A co się zmieniło?

Z pewnością pierwszą zmianą, jaką zauważyliście jest nowy SZABLON. Wykonała go dla nas Farbowany Lis, za co bardzo jej dziękujemy.

Jednak najważniejsze kryje się w zakładkach!
Zmianie (a raczej rozbudowie) uległa FABUŁA bloga. Pojawiło się w niej kilka ważnych faktów, które wyjaśniają, skąd właściwie wzięło się Fabletown oraz główny powód, dla którego bohaterowie baśni byli zmuszeni opuścić rodzime strony i zamieszkać w naszym świecie. Powstał nowy REGULAMIN. Od dzisiaj, każdy Autor może prowadzić więcej niż dwie postaci, a urlop został przedłużony do dwóch miesięcy. Pozostawianie maila w ramach zgłoszeń odbywa się teraz w zakładce ZAPISY. FAQ I SŁOWNICZEK zamiera wiele ważnych pytań i odpowiedzi, które z pewnością pomogą zagubionym. Zakładka O MIESZKAŃCACH określa typy postaci, które mogą pojawić się na blogu - tu również pojawiają się zmiany. Uporządkowałyśmy ZAWODY, w których pojawiają się dwa nowe kanoniczne miejsca pracy.Natomiast w POSZUKIWANI znajdziecie kilka kanonicznych postaci, które można przejąć.

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z zakładkami!

Uwaga! Jak każdy wie prawo nie działa wstecz, a więc Autorzy postaci, które już funkcjonują na blogu, a które nie do końca się kwalifikują lub ich historia znacznie odbiega od fabuły nie muszą dokonywać żadnych zmian w Kartach Postaci!
 
Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat zmian. Może czegoś jeszcze brakuje lub coś jest niezrozumiałe? Macie jakieś pytania, które mogłybyśmy dodać do FAQ? Dajcie znać!

5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że widzę takie wspaniałe zmiany. :D Nie mam nic do stracenia - zaczynam znów działać na blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ;) Mamy nadzieję, że wyjdą nam na dobre!

   Usuń
 2. Jak miło widzieć, że blog odżył. Zmiany bardzo mi się podobają. W najbliższym czasie z przyjemnością się znów uaktywnię, bo ostatnio kompletnie zaniedbałem bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się bardzo ze zmian. Mam olbrzymi sentyment do Fable i aż miło patrzeć, że wreszcie wszystko zostało uporządkowane jak trzeba. Dla mnie super! :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonany przez drama queen. Obsługiwane przez usługę Blogger.